Zaman çok mu hızlı geçiyor bu vakitlerde?

Boşladık gibi iyice burayı da. Yazası mı gelmiyor insanın ne.. Yok yazasım gelmediğinden değil de, yazacak bir şey olmadığından belki de.

İnsanlar var her yerde, öyle sımsıkı sarılmak istediğim bazen.

Tatlı şeyler söyleyen arkadaşlar. Duygusal duygusal yazan ablalar. Gözlerine aşık olduğum vikingler. Ne alaka demeyin, kalbimi çaldı o vikingler.

Bugün çok karışık şeylerden bahsedeğim gibi hissediyorum size.

Mesela blogumu ilk açtığımdan beri takip ettiğim Drama'dan. Ne güzel yazıyor o öyle, ne güzel hissediyor. Kim bilir kaç blog değiştirdi şu bir yılda ama her seferinde beni takip ettiği ve onu yeniden bulduğum için mutlu oluyorum. Acıları, hüzünleri bir gün dinsin mutluluklarını dinleyelim istiyorum.

One Piece izleyemem zannediyordum ama 50 bölüm izlemeyi başardım ya (yey, aferin bana)

Game of Thrones hala bitmedi ama Vikings'e başladım. Behlül kılıklı adını daha öğrenemediğim Ragnar'ın abisine kılım onun dışında karakterler harika. Lagertha nasıl bir şeydir aşık olunmayacak gibi mi yaa.

Kendi kokumu sevdiğimi fark ettim. Ya da dove sabun gibi koktuğum için seviyor da olabilirim. Birkaç gün önce johnson's baby kullanmayı bıraktım. Zaten şişe bitti. Dalinin saçlarımı tiftik tiftik yaptığını fark ettim kullanmayasım geldi.

Bayramdan beri ders çalışmamı toparlayamadım. Bir türlü doğru düzgün ders çalışamıyorum. Okulda 2 gün boyunca ful etüttü sadece trigonometrinin 3/4'ü filan bitti ya. O da sadece dergilerden daha 2 kitap duruyor..

Bilge Adamın Korkusu HALA bitmedi ya.. Alıyorum bir günde 100-150 sayfa okuyorum sonra bir ay rafta kalıyor. Deliriyorum.

Aha ben daha türevin son konularını da çözmedim. Bi de benim türevim iyi ama limitte hala anlamadığım şeyler var. Aslında benim trigonometri feci kötü olduğu için otomatik olarak lys konularının %30'u gidiyor olabilir. Ne diyorduk? Trigonometri önemli.

İnsanlarla anlayışlarım farklı geliyor ya bazen. Kimin aynı ki zaten.

Arkadaşlarımı başkalarından çok kıskanıyorum. Sonra kıskanmaya hakkım yokmuş gibi hissediyorum. Sonra benim kıskanmaya hakkım varsa onların niye var diyorum. Sonra başa dönüyorum.

Geçen Elif'in kazağını giydim. Benim hiç öyle kazağım yok. Aslında benim kazağım da olmayabilir emin olamadım şimdi. Neyse işte yakıştı bana. Ama kendimi Elif gibi hissettim onu giyince, o kazak onunla fazla özdeşleşmişti.

Emeklilik planları kurmak çok eğlenceli. Güzel bir dizistü bilgisayar, kedi-köpek, akdeniz sahillerinde bir ev... Ne zaman emekli oluyoruz ya?

İnsandan insana değişiyor, galiba ben "tek"liği değil de "en"liği daha fazla önemsiyorum.

Her insan farklı bir kategori gibi. Hatta her insan farklı bir felsefe.

Benim niye eyelinerım yok?

Dün elimi iğne kesti. Evet hep kağıt keserdi bu sefer iğne kesti. Hem de baya bi kesti sabah uyandığımda sızlıyordu filan. Sonra krem sürdüm geçti acıması falan filan.

Hala anlamıyorum bir insan okur iş meslek sahibi olur da neden denizi olmayan bir şehirde yaşar? Hadi tamam normal bir insan yapar da bunu neden karadenizli biri yapar? Bir insan neden her hafta olmadı her ay balık yemek?

Salatalık yemeyi seviyorum. Küçükken çay kaşığıyla içini oynardık öyle yerdik filan, ilginç aktiviteler bunlar.

Pokemon'un ilk filminin torrentını bulabilsem bi de,benden şanslısı olmayacak.

İyi geceler~

5 yorum:

 1. Emeklilik planları muhteşem bi şey. Daha emekli olacak bir mesleğim olmasa bile. Çok mu yorgunuz da daha şimdiden emekliliği düşünüyoruz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben daha üniversiteye bile geçemedim ama işte o günlerini sadece kendime ayırarak geçireceğim zaman dilimini düşlemek harika bir şey :D

   Sil
 2. lorettam bak ben geldim. tatlı blogunda gezindim..

  seni yerim!

  eyeliner öncesi siyah kalem al daha kolay :)

  YanıtlaSil

Aklından geçenleri duymak istiyorum~